Одеса: +380 67 235-79-07

               Львiв: +380 96 280-02-85

                      Київ: +380 67 411-11-75

Фанера сортова

Фанера ФК; Фанера ФСФ; Фанера ламінована

ОПАЛУБКА ПЕРЕКРИТТЯ

ОРЕНДА ОПАЛУБКИ

 

Європейська компанія, що спеціалізується на виробництві балок і щитів для опалубки. Продукти компанії відрізняються стабільністю розмірів, високою вантажопідйомністю і можливістю повного відновлення після зняття навантаження.
Європейський виробник балок для опалубки.
Компанія виробник фанери з листяних порід деревини (береза / вільха). Стратегія компанії -  виробництво високоякісної фанери.   Продукція BIAFORM використовуються у будівництві, промисловості, транспорті, дизайну інтер'єру.
Єдиний у Білорусі виробник широкоформатної фанери. Підприємство оснащене сучасним технологічним устаткуванням. Мостодрев випускає
- фанера ФКА форматом 1525х1525 мм.;
- фанера ФСФ форматом 2500х1250 мм.;
-фанера що ламінує форматом 2500х1250 мм. Як лицьові, так і усі внутрішні шари фанери, складаються з цілісних шарів шпони, виробленої з першокласної, міцної, дрібношарової деревини.
Торгово-промислова компанія "Юнайтед Панел Груп", об'єднує під однією торговою маркою різні види деревно-плиткових матеріалів для меблевої, будівельної і інших галузей промисловості. Єдиний виробник унікальних форматів фанери та МДФ.

 
Ласкаво просимо

 Компанії "TERRA SYSTEM" постачальник високоякісних товарів для будівельної, меблевої, машинобудівної та інших галузей. Сьогодні основним показником, який визначає переваги постачальника, є найнижча ціна матеріалів, що не завжди виправдано. Низька ціна не гарантує високої якості продукції. Компанія «TERRA SYSTEM» створила асортиментний ряд продукції, який задовільнить попит і бюджет будь-якого Замовника.

 
Str 1