Одеса: +380 67 235-79-07

               Львiв: +380 96 280-02-85

                      Київ: +380 67 411-11-75

ФНЕРА ФСФ, ФК, ФОФ, ЛАМIНОВАНА

Фанера клеєна на основі карбамідної смоли

Фанера фк Україна

Фанера ФК вологостійка фанера, виготовлена з шпона берези, вільхи, модрини та склеєна клеєм на основі фенолкарбомідних смол. ФК - вологостійка фанера, але її вологостійкість нижче ніж вологостійкої ФСФ фанери. Це і обумовлює її застосування в основному для внутрішніх робіт. У будівництві її застосовують для настилу підлог і спорудження тимчасових конструкцій. У меблевій галузі ФК фанеру використовують для виготовлення корпусів м'яких меблів - диванів, крісел, стільців. Для виробництва гнутоклеєних деталей, ламелей для ліжок. Як елементи оздоблення меблів. Останнім часом фанера ФК березова, завдяки своїй екологічності, отримала величезне застосування при виробництві конструкторів й сувенірів з деревини. Фанера ФК на відміну від ФСФ ріжеться за допомогою лазера. Основний формат такої фанери 1525х1525мм., Але бувають і другі варіанти. Наша компанія поставляє фанеру клеєну таких виробників як: Україна: - Костопіль, Черкаський ДОК, Шостка; імпорт: Білорусь - Мостодрев, Росії - UPG, Свеза.

Фанера клеєна на основі фенолформальдегідних смоли

Фанера ФСФ виробництво Росія

Фанера виготовляється з лущеного березового шпону і проклеюється клеєм на основі фенолформальдегідних смол. Фанера ФСФ має підвищену вологостійкість, згідно із загальноприйнятою класифікацією в галузі, і використовується як для внутрішніх, так і зовнішніх робіт. Основна її відмінність від фанери ФК це водостійкість. Водостійка фанера ФСФ широко використовується в будівництві для настилу підлоги - як чорнової підлоги, при покрівельних роботах - в якості основи під м'яку крівлю, виробів з бетону - як основ для вібропресів, столів для верстатів. У меблевій промисловості - для виготовлення стільниць. У рекламній промисловості, для різноманітних конструкцій зовнішньої реклами. Водостійка березова фанера використовується кораблебудуванні - для яхт і човнів для рибалок, в вагонобудуванні - для зведення перегородок, настилу підлог, а також в авіаційній промисловості. В останній галузі застосовується особлива авіаційна фанера. Даний матеріал легко піддається фрезеруванні і порізки на деталі. Основний формат 1250х2500 мм., Рідше зустрічається формат 1500х3000 мм .. Формат 1500х3000мм. часто використовується в меблевій галузі, для виробництва стільниць зі штучного каменю. Що стосується використовуваних товщини ФСФ фанери, то тут все залежить від специфіки. Наприклад, для дитячих майданчиків використовують 15мм., 18мм., 21мм., Для настилу чорнових підлог під паркет 10мм., 12мм. У наших філіях Ви можете купити фанеру ФСФ в Києві, Львові, Одесі. Працюємо, тільки з перевіреними часом і якістю виробниками ФСФ фанери.

Фанера ламінована (опалубочная)

Фанера ламінована

 Основне застосування ламінованої фанери, зі структурою гладка-гладка, це - влаштування опалубки. Найбільш часто використовуються товщини фанери ФОФ 18 й 21мм. Що стосується форматів плит, то розмір листа 1250х2500 мм. зарекомендував себе на будівельному ринку, як найбільш вдалий. Ми продає фанеру декількох виробників: Біаформ (Польща); ЮПГ (Росія); Мостовдрев (Білорусь); Китай. Фанера ламінована виробництва ЮПГ (Росія) і Мостовдрев (Білорусь). Матеріал зовнішніх і внутрішніх шарів -береза. Показники міцності і циклів експлуатації при бетонуванні - не менше 25-ти з двох сторін. Фанера захищена логотипом, торці ламінованої фанери покриті акриловою фарбою. Таку фанеру використовують для влаштування опалубки перекриття при будівництві багатоповерхових будівель. Щодо фанера ФОФ виробництва Китай. Існує три класи китайської фанери (А, В, С). Фанера ламінована класу А виготовлена з 15 шарів шпону берези та тополі і має подвійне пресування і проклейку клеєм WBP а також подвійну прокраску торців фанери. Це найкраща китайська фанера представленої на ринку України. Фанера цього класу зарекомендувала себе як альтернатива російської фанери. Клас В матеріал виготовлення - тополя, Цей клас фанери маркований логотипом Терра Систем. Матеріал дозволяє експлуатувати його більше дванадцяти раз з обох сторін листа та цілком може використовуватися в багатоповерховому будівництві для опалубки. Фанера класу С є відмінним рішенням при використанні її в якості «подрезочной» фанери та при зведенні малоповерхових будівель. Ця фанера дозволяє бетонувати не менше п'яти разів з обох сторін. Фанера опалубочная виробництва Біаформ (Польща) призначена для ремонту і ізготоавленія систем опалубки. Щільність плівки 220 г / кв.м. дозволяє досягати підвищених результатів при її експлуатації, Формати плит 1500х3000 мм. й 1500х3300 мм. товщини 12 мм., 15мм., 18 мм., і 21мм. найбільш затребувані на українському ринку. Таку фанеру застосовують більшість виробників стіновий опалубки, як серед українських виробників опалубки, так і виробників зі світовим ім'ям.

Фанера транспортна сітка-гладка

Фанера транспортна сітка-гладка

Ламінована фанера антиковзаючим покриттям сітка, застосовується при виготовленні, будівельних лісів, дитячих майданчиків, виробництві і ремонті автомобільних причепів, вольєрів для тварин, пристрої сцен для масових заходів і т.д. Так звана транспортна ламінована фанера з покриттям сітка використовується також для виготовлення скейтборду, сноубордів, масово застосовуються при виробництві спортивних тренажерів, майданчиків для скейтбордистів і в інших типах стандартних і нестандартних конструкцій. Транспортна фанера забезпечує підвищену зносостійкість завдяки покриттю плівкою з текстурованим сітчастим покриттям. Наприклад для влаштування підлоги в причепі великогабаритних вантажних автомобілях широко застосовується фанера сітка-гладка в товщині 27-30 мм. і форматом 1250х2500 мм. При виробництві надувних човнів, в залежності від їх водотоннажності, застосовується фанера товщиною 6,9,12 мм., В якості статі, сидінь та трапів. А для виробництва Транці застосовується товщина від 18 мм, а іноді до 27 мм., В залежності від потужності встановленого мотора і габаритів надувного човна. Компанія Терра Систем активно реалізує фанеру транспортну на всій території України і співпрацює з рядом виробничих компаній, які використовують фанеру з покриттям сітка - гладка в робочих процесах. Ми поставляємо фанеру транспортну в розмірі 2500х1250 мм. та 1500х3000 мм з покриттям сітка гладка. Ми завозимо тільки якісну ламіновану березову фанеру в сорті 1/1.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

фанера ФСФ, ФК, ламінована, опалубка прекритія

 dostavka

ДОСТАВКА ДО ОБ'ЄКТА ЗАМОВНИКА

фанера ФК, ФСФ, ФОФ, ламінована, опалубка

dostavka