Одеса: +380 67 235-79-07

               Львiв: +380 96 280-02-85

                      Київ: +380 67 411-11-75

18. 03. 11
Перегляди: 157

Здоров'я, здоровий спосіб життя є найважливішим завданням сьогоднішнього дня. З одного боку, прогрес в області медицини призводить до збільшення тривалості життя, а з іншого боку, сучасний спосіб життя, а також нові матеріали і будівельні технології, впливають на людину абсолютно по-новому. Інтернет рясніє статтями на тему шкідливості меблів і будівельних матеріалів, зроблених з матеріалів в технології виробництва який застосовується фенолформальдегідні смоли. Всі в один голос кричать про шкідливість фанери і ДСП. Такі матеріали виділяють (фонують) жахливий канцероген - формальдегід який вбиває і калічить володарів меблів і будинків, зроблених з цих матеріалів.
Спробуємо, і ми розібратися в цьому питанні.

Читати далi
18. 02. 13
Перегляди: 151

У цій статті перераховані найбільш поширені питання, пов'язані з водостійкістю фанери, і дані відповіді на них.

Що таке водостійка фанера?

У більшості випадків деревина пошкоджується в разі тривалого впливу води.

Читати далi
17. 11. 01
Перегляди: 182

Ринок фанери в Україні на сьогодні є досить сталий. На протязі 2017 року, в порівнянні з 2016 роком, на внутрішньому ринку дефіцит фанери ламінованої, як березової, так і виготовленої з тополі, відсутній. Можна навіть припустити , що ринок є перенасичений , в наслідок того, що кількість новобудов не зростає, а конкуренція посилилась відчутно і для всіх.

Читати далi
17. 10. 01
Перегляди: 314

Морська фанера – листовий матеріал вживаний для виробництва маломірних судів. Розрізняють два основні чинники по яких фанеру відносять до типу " морській". Поерше - це матеріал з якого зроблена фанера. Друге - це стандарт. Вибір матеріалу обумовлений в першу чергу комерційною доступністю тієї або іншої деревини, в другу чергу традиціями.

Читати далi
18. 01. 13
Перегляди: 134

Будівельники вибираючи між цими деревними плитами стикаються з двома дилемами - ціна і довговічність. Osb виглядає як склеєна між собою купа деревної тріски.
«Вона розвалюється!» - кажуть недоброзичливці цього матеріалу.
Але комічність ситуації в тому, що фанера зовсім недавно піддавалася такій же критиці. Ще не так давно розшарування фанерних листів під дією води і часу робило неможливим застосування їх в якості матеріалу для будівництва.
У цій статті ми постараємося максимально чесно розповісти про ці сучасні будівельні матеріали.

Читати далi
17. 10. 26
Перегляди: 194

Організація видовищ, ніколи не втрачає свою актуальність так само , як і випічка хліба. Сьогодні мова піде про застосування фанери ламінованої та інших комплектуючих для влаштування Свята.
Свято Шоколаду, Свято Сиру та вина, фестиваль JAZZ Fest, організація різноманітних корпоративів та видовищ з нагоди відкриття нових підприємств, Днів народжень та Весілля, тощо . Це все відтворюють у своїх роботах, в тому числі і наші Замовники, використовуючи високоякісні матеріали, бо насамперед якісне влаштування Свята потребує якісних матеріалів у проектах творчих особистостей.

Читати далi
17. 08. 18
Перегляди: 602

Ви будуєте власний будинок і Вам потрібно залити фундамент, зробити бетонне перекриття між поверхами?
Або Ви хочете зробити бетонні колони для забору або альтанки? 
   Звичайно найкращий (і найбільш правильний) варіант звернеться до фахівців займаються опалубними роботами. Але якщо ж все-таки Ви вирішили будувати самі - тоді ця стаття для Вас.
   Сучасні технологи мало поверхового будівництва практично нічим не відрізняються від багатоповерхового. Для зведення перекриттів, фундаменту або колон застосовуються однакові типи опалубних систем. Різниця в використовуваних матеріалах і технологіях.

Читати далi
17. 12. 12
Перегляди: 178

Лазерне різання фанери - це процес використання потужного лазера для різання і / або гравіювання предметів з листів фанери. За допомогою цього процесу можна робити такі речі як: вивіски, прикраси, іграшки, зразки прототипів. Ріжучий промінь дуже тонкий (зазвичай близько 0,1 мм) і точний, що дозволяє отримувати неймовірну деталізацію і точність.

Читати далi
17. 10. 17
Перегляди: 138

Повідомляємо нашим партнерам про прихід партії опалубної фанери з Китаю.

У контейнерах фанера класу "С" форматом:


2500х1250 мм. 21мм.
2500х1250 мм. 18мм.

Читати далi
Линия по производству фанеры
17. 08. 07
Перегляди: 430

Що таке китайська фанера?
Звідки вона взялася і варто або не варто її купувати?
   Упередження і стереотипи перемогти дуже непросто. Тим більше, коли вони не лише мають багаторічну історію, але і підтверджені ситуаціями в поточній дійсності. Ця стаття присвячена фанері, що ламінує, для опалубки китайського виробництва.
   На сьогодні на фанерному ринку України без

Читати далi