Одеса: +380 67 235-79-07

               Львiв: +380 96 280-02-85

                      Київ: +380 67 411-11-75

05. 06. 18
Перегляди: 109

Ми вже писали про незвичайні інженерних рішеннях, які дають можливість створювати красиві, корисні і не дорогі рішення тих чи інших завдань. Працюючи над матеріалами для сайту я знайшов в мережі статтю про те, як нестандартний підхід може дати дуже позитивний результат. Нижче наведено вільний переклад цієї статті.

Спочатку ідея полягала в тому, щоб частина виставкового залу магазину виглядала як фермерський будиночок в селі в англійському стилі. Ми хотіли створити красиві та унікальні підлоги, які гарантували, що б магазин був вірний своїй епосі, і заощадити на витратах одночасно. Після обговорення можливих варіантів було прийнято рішення використовувати для імітації широких дощок фанеру!
Звучить трохи по божевільному?
Але подивіться, що з цього вийшло.

Читати далi
11. 03. 18
Перегляди: 897

Здоров'я, здоровий спосіб життя є найважливішим завданням сьогоднішнього дня. З одного боку, прогрес в області медицини призводить до збільшення тривалості життя, а з іншого боку, сучасний спосіб життя, а також нові матеріали і будівельні технології, впливають на людину абсолютно по-новому. Інтернет рясніє статтями на тему шкідливості меблів і будівельних матеріалів, зроблених з матеріалів в технології виробництва який застосовується фенолформальдегідні смоли. Всі в один голос кричать про шкідливість фанери і ДСП. Такі матеріали виділяють (фонують) жахливий канцероген - формальдегід який вбиває і калічить володарів меблів і будинків, зроблених з цих матеріалів.
Спробуємо, і ми розібратися в цьому питанні.

Читати далi
12. 12. 17
Перегляди: 337

Лазерне різання фанери - це процес використання потужного лазера для різання і / або гравіювання предметів з листів фанери. За допомогою цього процесу можна робити такі речі як: вивіски, прикраси, іграшки, зразки прототипів. Ріжучий промінь дуже тонкий (зазвичай близько 0,1 мм) і точний, що дозволяє отримувати неймовірну деталізацію і точність.

Читати далi
17. 10. 17
Перегляди: 203

Повідомляємо нашим партнерам про прихід партії опалубної фанери з Китаю.

У контейнерах фанера класу "С" форматом:


2500х1250 мм. 21мм.
2500х1250 мм. 18мм.

Читати далi
13. 02. 18
Перегляди: 325

У цій статті перераховані найбільш поширені питання, пов'язані з водостійкістю фанери, і дані відповіді на них.

Що таке водостійка фанера?

У більшості випадків деревина пошкоджується в разі тривалого впливу води.

Читати далi
01. 11. 17
Перегляди: 272

Ринок фанери в Україні на сьогодні є досить сталий. На протязі 2017 року, в порівнянні з 2016 роком, на внутрішньому ринку дефіцит фанери ламінованої, як березової, так і виготовленої з тополі, відсутній. Можна навіть припустити , що ринок є перенасичений , в наслідок того, що кількість новобудов не зростає, а конкуренція посилилась відчутно і для всіх.

Читати далi
01. 10. 17
Перегляди: 556

Морська фанера – листовий матеріал вживаний для виробництва маломірних судів. Розрізняють два основні чинники по яких фанеру відносять до типу " морській". Поерше - це матеріал з якого зроблена фанера. Друге - це стандарт. Вибір матеріалу обумовлений в першу чергу комерційною доступністю тієї або іншої деревини, в другу чергу традиціями.

Читати далi
13. 01. 18
Перегляди: 251

Будівельники вибираючи між цими деревними плитами стикаються з двома дилемами - ціна і довговічність. Osb виглядає як склеєна між собою купа деревної тріски.
«Вона розвалюється!» - кажуть недоброзичливці цього матеріалу.
Але комічність ситуації в тому, що фанера зовсім недавно піддавалася такій же критиці. Ще не так давно розшарування фанерних листів під дією води і часу робило неможливим застосування їх в якості матеріалу для будівництва.
У цій статті ми постараємося максимально чесно розповісти про ці сучасні будівельні матеріали.

Читати далi
26. 10. 17
Перегляди: 264

Організація видовищ, ніколи не втрачає свою актуальність так само , як і випічка хліба. Сьогодні мова піде про застосування фанери ламінованої та інших комплектуючих для влаштування Свята.
Свято Шоколаду, Свято Сиру та вина, фестиваль JAZZ Fest, організація різноманітних корпоративів та видовищ з нагоди відкриття нових підприємств, Днів народжень та Весілля, тощо . Це все відтворюють у своїх роботах, в тому числі і наші Замовники, використовуючи високоякісні матеріали, бо насамперед якісне влаштування Свята потребує якісних матеріалів у проектах творчих особистостей.

Читати далi
18. 08. 17
Перегляди: 841

Ви будуєте власний будинок і Вам потрібно залити фундамент, зробити бетонне перекриття між поверхами?
Або Ви хочете зробити бетонні колони для забору або альтанки? 
   Звичайно найкращий (і найбільш правильний) варіант звернеться до фахівців займаються опалубними роботами. Але якщо ж все-таки Ви вирішили будувати самі - тоді ця стаття для Вас.
   Сучасні технологи мало поверхового будівництва практично нічим не відрізняються від багатоповерхового. Для зведення перекриттів, фундаменту або колон застосовуються однакові типи опалубних систем. Різниця в використовуваних матеріалах і технологіях.

Читати далi