Одеса: +380 67 235-79-07        Львiв: +380 96 280-02-85      Київ: +380 67 411-11-75

Комплектуючі до опалубки

komplektuyushchiye dlya opalubki

Комплектуючі для опалубки включають в себе спектр інструментів і обладнання для виконання повсякденних завдань. Часто вважаються другорядними, ці аксесуари грають важливу роль на будівельних майданчиках.

Вони потрібні при складанні та встановлення в потрібне положення опалубних систем та їх надійної фіксації між собою. Якщо потрібного обладнання немає в наявності, імпровізація призводить до збільшення трудомісткості й неефективності робіт, ризику отримання травми або до поганого результату виконання.

Комплектуючі для опалубки ТЕРРА СИСТЕМ є надійним компаньйоном для всього процесу опалубки та бетонування: починаючи з етапу підготовки, позиціонування, бетонування і демонтажу опалубки. Ми пропонуємо високоякісну, професійну продукцію на кожному етапі.

ШВИДКОДІЮЧИЙ ЗАТИСКАЧ (КРАБ)

zazhim Krab

 

 

 

ЦІНА

345,00 грн.

ОПИС

Клиновий замок для опалубки є найбільш ефективним і надійним засобом для кріплення і блокування щитів опалубки під час бетонування. Краб гарантує швидке і надійне кріплення і швидкісне видалення опалубки, що робить його надзвичайно популярним в будівельній галузі.
Клиновий замок (КРАБ) забезпечує стійкість і стабільність формує конструкції та гарантує їх жорсткість.
 

Рекомендована установка - кожні 80 см.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Характеристики ШВИДКОДІЮЧИЙ ЗАТИСКАЧ (КРАБ)

  • Матеріал виробу - сталь.
  • Покриття - гальванічний цинк.
  • Вага - 2,7 кг
  • Максимальна ширина захвату - 110 мм.
  • Мінімальна ширина захвату - 95 мм.

Пружинний затиск до опалубки Чізора (усил.)

zazhim dlya opalubki Ciroz

 

 

 

ЦІНА

45,00 грн.

ОПИС

Пружинний затиск для опалубки (також відомий, як жабка для опалубки) - це один з допоміжних пристроїв, якій використовуються при опалубних роботах. Це дуже простий і ефективний спосіб кріплення легких опалубних конструкцій. Пружинний затиск фіксується на арматурі діаметром 6-10 мм., з двох сторін вертикальної опалубки. Для більш повного натягу необхідно використовувати натяжна ключ.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Діаметр арматури 6-10 мм

Товщина пластины 4.0 мм

Товщина язычка 5,5 мм

Матеріал язичка Загартована сталь

Вес 0,39 кг

Натяжний ключ для затискачів Чізора

Natyazhnoy klyuch dlya zazhimov Ciroz

 

 

 

ЦІНА

1 700,00 грн.

ОПИС

За допомогою натяжного ключа, установка затиску здійснюється досить просто, а точність і силу натягу можна регулювати до міліметрів. Натяжний ключ для пружинних затискачів - являє собою досить просту металеву конструкцію з важелем і затискними повзунками, що спрощує натяг пружинних замків і арматури, та як наслідок стягування опалубки.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Діаметр арматури 6-10 мм.

Матеріал затискного елемента загартована сталь.

Вага 2,3 кг.

Стяжний гвинт для опалубки P 15/17 мм (3.0 м)

styazhnoy vint dlya opalubki

 

 

ЦІНА

48,00 грн./м.п.

ОПИС

Стяжний гвинт для опалубки застосовується для стяжки легкої вертикальної опалубки та саморобної опалубки. Використовується спільно з суперплітою або стяжною гайкою.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Діаметр (внутр. / зовнішній) - 15/17 мм.

Разміри - 3.15 м.

Макс. навантаження - 100 kN.

Вага - 1,2 кг/м.п.

Суперплита для опалубки

Superplita dlya opalubki

 

 

ЦІНА

115,00 грн.

ОПИС

Суперпліта для опалубки (шарнірна гайка), як і гайки, використовується спільно з анкерним стяжним гвинтом для фіксації щитів опалубки.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Товщина плити - 8 мм.

Діаметр різьблення - 15/17 мм.

Несуче навантаження - 100 kN.

Розмір плити - 115х115 мм.

Вага - 1,5 кг.

 

Гайка для опалубки Ø 90 мм

Gayka dlya opalubki 90 mm

 

 

ЦІНА

29,00 грн.

ОПИС

Гайки для опалубки широко використовується в будівельній галузі завдяки швидкій і простій збірці при монтажі легких опалубних систем і саморобної опалубки. Економлять витрати на будівництво, так як всі деталі можна використовувати повторно, за винятком ПВХ трубок, які залишаються в бетонні конструкції.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Вага - 450 гр.

Діаметр- 90 мм.

Несуче навантаження - 100 kN.

Ми надаємо нашим клієнтам надійні і прості у використанні продукти, які економлять час і підвищують ефективність. Завжди раді дати конкретні рекомендації по товару, відповісти на всі питання і надати будь-яку технічну підтримку.