Одеса: +380 67 235-79-07

               Львiв: +380 96 280-02-85

                      Київ: +380 67 411-11-75

 
Наша команда

Про нас

  ТОВ «TERRA SYSTEM» ефективно функціонує підприємством, яке було засноване в жовтні 2016 року, з метою забезпечення виробничих підприємств, якісними і сучасними матеріалами. Асортиментний ряд продукції, яку ми поставляємо задовольнить попит і бюджет будь-якого Замовника. Сьогодні в нашій лінійці товарів - фанера ламінована, фанера ФСФ, фанера ФК, елементи опалубки перекриття такі як: стійки телескопічні, балка двотаврова, головка-корона, тринога, стягнуті гвинти, гайки, фіксатори захисного шару, і багато іншого. Наш колектив складається з менеджерів і інженерів найвищої кваліфікації. Всі співробітники мають великий досвід роботи в будівельній і меблевої галузях. ТОВ «TERRA SYSTEM» повністю орієнтована на клієнта. Ми прагнемо постійно підвищувати стандарти обслуговування, застосовувати індивідуальний підхід і абсолютно задовольняти вимоги Замовника. Впроваджуючи систему якісного торговельного обслуговування, управління ризиками, пропонуючи клієнтам новинки ринку, ми ставимо собі за мету - створення надійних, довгострокових партнерських відносин.

  

  

Наші партнери

Європейська компанія, що спеціалізується на виробництві балок і щитів для опалубки. Продукти компанії відрізняються стабільністю розмірів, високою вантажопідйомністю і можливістю повного відновлення після зняття навантаження.
Європейський виробник балок для опалубки.
Компанія виробник фанери з листяних порід деревини (береза / вільха). Стратегія компанії -  виробництво високоякісної фанери.   Продукція BIAFORM використовуються у будівництві, промисловості, транспорті, дизайну інтер'єру.
Єдиним у Білорусі виробник широкоформатної фанери. Підприємство оснащене сучасним технологічним устаткуванням. Мостодрев випускає
- фанера ФКА форматом 1525х1525 мм.;
- фанера ФСФ форматом 2500х1250 мм.;
-фанера що ламінує форматом 2500х1250 мм. Як лицьові, так і усі внутрішні шари фанери, складаються з цілісних шарів шпони, виробленої з першокласної, міцної, дрібношарової деревини.
Торгово-промислова компанія "Юнайтед Панел Груп", об'єднує під однією торговою маркою різні види деревно-плиткових матеріалів для меблевої, будівельної і інших галузей промисловості. Єдиний виробник унікальних форматів фанери та МДФ.

Наші цілі

1.   Побудова тривалих і конструктивних стосунків з клієнтами і постачальниками;
2.  Стати лідером у сфері торгівлі будівельним устаткуванням і композитними матеріалами в Україні;
3.  Впровадження і використання європейських стандартів обслуговування клієнтів і управління компанією.