Одеса: +380 67 235-79-07        Львiв: +380 67 828-11-42      Київ: +380 67 411-11-75

Що таке стінова опалубка

Опалубка для стін Стінова, це одна з різновидів вертикальної опалубки. Вона являє собою крупнощитову металеву конструкцію. Стінова опалубка збирається на місці будівництва в єдиний каркас з різних елементів. Каркас виготовлений з металевих профілів, серед яких встановлені листи опалубного фанери. Дана конструкція дає можливість досить швидко робити монтаж і демонтаж. Додаткові комплектуючі дозволяють підігнати параметри стінової опалубки під індивідуальні особливості проекту. Вертикальна крупнощитовая опалубка в основному застосовується для бетонування масивних будівель і забезпечує відмінну якість бетонних поверхонь.

Що таке опалубка для колон

Опалубка для колон

Опалубка для колон буває трьох видів: на лінійних щитах; на універсальних щитах; і балочно-ригельна опалубка. Все три варіанти мають свої переваги і недоліки. Наша компанія здає в оренду тільки один вид опалубку для колон це, опалубка на універсальних щитах. Переваги даної опалубки у тому, що з її допомогою можливо зробити колони будь-якого перетину. Універсальні щити збираються та фіксуються між собою за допомогою шкворен. В результаті виходить так званий "млин". Така конструкція дозволяє формувати колони квадратного й прямокутного перетину від 0,2 до 1,0 м в плані, з кроком 5 см.

Що таке опалубка для шахт ліфтів

Опалубка для шахт ліфтів

 Опалубка для виробництва ліфтових шахт являє собою систему з двох контурів - зовнішнього й внутрішнього. Зовнішній контур - це звичайна щитова опалубка потрібного розміру. Внутрішній контур представляє собою особливу конструкцію що складається з опалубних щитів і спеціальні розпалубних кутів і шарнірних з'єднань. Така конструкція дозволяє пересувати опалубку по висоті без повного її демонтажу, що значно прискорює процес створення ліфтової шахти. Опалубку просто пересувають усередині готового ділянки ліфтової шахти в міру застигання (схоплювання) бетону, за допомогою будівельного крана. На новому рівні щити фіксують, в опалубку заливають бетон, після застигання процес повторюється. Якщо ви не використовували раніше ліфтову опалубку, наші інженера нададуть всю необхідну інформацію і допоможуть з проведенням всіх необхідних розрахунків.

Що таке опалубка для перекриттів

Опалубка для перекриттів

  Опалубка для перекриттів необхідна для створення горизонтальних залізобетонних перекриттів як в багатоповерховому так і малоповерховому будівництві. Конструкція досить проста та розрахована на те, щоб можна було швидко і якісно змонтувати і демонтувати опалубку на будівельному об'єкті, з мінімальними затратами. Основні складові елементи даної конструкції це - двотаврові балки, телескопічні стоки, ламінована фанера. Крім того використовуються додаткові сполучні елементи -тренога, головка - корона і т.д. Технічні характеристики на всі комплектуючі до даної опалубки знаходяться в розділі ОПАЛУБКА ДЛЯ ПЕРЕКРИТТЯ. Ми здаемо в оренду і продаємо опалубку перекриттів, як в комплекті так і за елементами. Орендувати опалубку можна в Києві, Львові, Одесі. Якщо у Вас немає власного автомобіля ми доставимо замовлене обладнання на об'єкт, а також заберемо його після виконання робіт. Оренда опалубки в нашій компанії - це можливість дешево отримати будівельну оснастку високої якості.

 

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

фанера ФСФ, ФК, ламінована, опалубка прекритія

 

ДОСТАВКА ДО ОБ'ЄКТА ЗАМОВНИКА

фанера ФК, ФСФ, ФОФ, ламінована, опалубка