Одеса: +380 67 235-79-07        Львiв: +380 67 828-11-42      Київ: +380 67 411-11-75
16. 06. 19
Перегляди: 1805

История фанеры - это история современного мира. История фанеры является увлекательный рассказ о социальных, технологическое и дизайнерское изменения за последние 170 лет. Сочетание легкости, прочности и гибкости, идите в путешествие по изделиям из фанеры, от изогнутой спинки стула к скорейшему самолета Второй мировой войны, от Антарктики до финских лесов, от ручной работы к лазерной резки.

Читати далi
28. 03. 19
Перегляди: 2294

Як правило, більшість людей, ймовірно прийдуть до висновку, що якщо вибирати між фанеру і ДСП, перша переможе.

ДСП, проте, не позбавлений своїх власних переваг перед фанерою. Давайте подивимося на відмінності між цими матеріалами і з'ясуємо, хто з них виграє матч - фанера проти ДСП!

Читати далi
11. 03. 18
Перегляди: 10144

Здоров'я, здоровий спосіб життя є найважливішим завданням сьогоднішнього дня. З одного боку, прогрес в області медицини призводить до збільшення тривалості життя, а з іншого боку, сучасний спосіб життя, а також нові матеріали і будівельні технології, впливають на людину абсолютно по-новому. Інтернет рясніє статтями на тему шкідливості меблів і будівельних матеріалів, зроблених з матеріалів в технології виробництва який застосовується фенолформальдегідні смоли. Всі в один голос кричать про шкідливість фанери і ДСП. Такі матеріали виділяють (фонують) жахливий канцероген - формальдегід який вбиває і калічить володарів меблів і будинків, зроблених з цих матеріалів.
Спробуємо, і ми розібратися в цьому питанні.

Читати далi
26. 01. 19
Перегляди: 4426

Іноді перевізники забувають про такий момент, як навантаження на підлогу напівпричепа. Ми маємо на увазі не вагу самого вантажа, а навантаження, розраховані для роботи навантажувачів всередині напівпричепа. Конструкція підлоги напівпричепа розрахована так що б витримувати вагу від осі навантажувача в межах 7100 - 9500 кг. Але зустрічаються і більш важкі навантажувачі, крім того дуже важливі діаметр і ширина коліс навантажувача.

Читати далi
13. 02. 18
Перегляди: 3717

У цій статті перераховані найбільш поширені питання, пов'язані з водостійкістю фанери, і дані відповіді на них.

Що таке водостійка фанера?

У більшості випадків деревина пошкоджується в разі тривалого впливу води.

Читати далi
14. 11. 18
Перегляди: 607

Регулярна вирубка, оновлення лісів і використання деревини в якості будівельного і конструкційного матеріалу - подвійний внесок в захист клімату.

Дерева - це природні кліматичні захисники. Вони поглинають парниковий вуглекислий газ (CO2) з повітря під час росту. вуглець з СО2 зберігається в деревині, шляхом хімічних реакцій води і кисню CO2 (O2), яка вивільняється назад в навколишнє середовище. Кожен кубічний метр деревини пов'язує близько 1 тонни СО2.

Читати далi
13. 01. 18
Перегляди: 3900

Будівельники вибираючи між цими деревними плитами стикаються з двома дилемами - ціна і довговічність. Osb виглядає як склеєна між собою купа деревної тріски.
«Вона розвалюється!» - кажуть недоброзичливці цього матеріалу.
Але комічність ситуації в тому, що фанера зовсім недавно піддавалася такій же критиці. Ще не так давно розшарування фанерних листів під дією води і часу робило неможливим застосування їх в якості матеріалу для будівництва.
У цій статті ми постараємося максимально чесно розповісти про ці сучасні будівельні матеріали.

Читати далi
05. 06. 18
Перегляди: 1600

Ми вже писали про незвичайні інженерних рішеннях, які дають можливість створювати красиві, корисні і не дорогі рішення тих чи інших завдань. Працюючи над матеріалами для сайту я знайшов в мережі статтю про те, як нестандартний підхід може дати дуже позитивний результат. Нижче наведено вільний переклад цієї статті.

Спочатку ідея полягала в тому, щоб частина виставкового залу магазину виглядала як фермерський будиночок в селі в англійському стилі. Ми хотіли створити красиві та унікальні підлоги, які гарантували, що б магазин був вірний своїй епосі, і заощадити на витратах одночасно. Після обговорення можливих варіантів було прийнято рішення використовувати для імітації широких дощок фанеру!
Звучить трохи по божевільному?
Але подивіться, що з цього вийшло.

Читати далi
12. 12. 17
Перегляди: 2630

Лазерне різання фанери - це процес використання потужного лазера для різання і / або гравіювання предметів з листів фанери. За допомогою цього процесу можна робити такі речі як: вивіски, прикраси, іграшки, зразки прототипів. Ріжучий промінь дуже тонкий (зазвичай близько 0,1 мм) і точний, що дозволяє отримувати неймовірну деталізацію і точність.

Читати далi