Одеса: +380 67 235-79-07        Львiв: +380 96 280-02-85      Київ: +380 67 411-11-75

Ламінована тому водостійка

Перегляди: 516

Ринок фанери в Україні на сьогодні є досить сталий. На протязі 2017 року, в порівнянні з 2016 роком, на внутрішньому ринку дефіцит фанери ламінованої, як березової, так і виготовленої з тополі, відсутній. Можна навіть припустити , що ринок є перенасичений , в наслідок того, що кількість новобудов не зростає, а конкуренція посилилась відчутно і для всіх.


Отже, давайте разом, спробуємо для початку проаналізувати пропозиції, що присутні на ринку України, продукту - фанера ламінована гладка/гладка березова , завтовшки 18 та 21мм., в розмірі плит 2500Х1250 мм.

Не менше вісімдесяти відсотків ринку, охоплено імпортною ламінованою фанерою, що постачається з Росії ( як не прикро, але країна-"сусід" є одним з найбільших світових лідерів постачання березової сировини та готової продукції) – наявні бренди «UPG»,»Свеза Лес», «UPM»(вся продукція цих брендів виготовляється в Росії), «Мостовдрев» (Білорусь).
Решта 20% ламінованої березової фанери на внутрішньому ринку, належить українському виробнику «Одек» та іншим імпортерам – виробникам, що «зірково» з'являються та зникають на ринку України.
Міфи про фінську фанеру та фінські клеї, залишимо для любителів творів Андерсона.
Відношення споживання фанери березової до фанери з тополі (Китай) гіпотетично складає 70/30%. Тому на ринку України, особливо останні роки, якісно збільшується доля споживання фанери з Піднебесної. Це пов'язано, насамперед з підвищенням якості фанери ламінованої , що імпортується з Китаю, а також через використання більш дешевих матеріалів, відповідно до реалій зменшення споживання метрів квадратних житлового будівництва на ринку України та збільшення будов промислового та комерційного призначення.  
Компанія Терра Систем імпортує фанеру ламіновану з Китаю в двох варіантах: фанера Терра Систем класу В, та класу С. Зносостійкість цих продуктів відрізняється, тому і ціноутворення на них різне. В якості фанери ламінованої Терра Систем, що імпортується нашою компанією з Китаю, вже пересвідчились сотні будівельних компаній України. Ми принципово не імпортуємо фанеру рециклінг, реплекс, та інші «ре» - продукти вторинної переробки.
Про це питання, ми підготуємо досить цікавий матеріал, в цьому році.
Гіпотетичний обєм споживання в Україні в 2017 році, фанери розміром 2500Х1250мм., 18 та 21мм товщини ламінованої березової складатиме в 2017 році 15-16000 м3, відповідно фанери ламінованої, виготовленої з тополі, 5000-6000 м3.

fanera mostodrev  fanera upg   fanera Terra system   fanera sveza