Одеса: +380 67 235-79-07        Львiв: +380 67 828-11-42      Київ: +380 67 411-11-75


Балка двотаврова дерев'яна

Балка двотаврова для опалубки перекриттів Двутавровая балка призначена для рівномірного розподілу навантаження від бетону на телескопічні стійки при облаштуванні опалубки перекриття. Матеріал виготовлення балок - дерево. Основне застосування двотаврових балок - облаштування монолітної бетонної опалубки перекриттів. Балка дозволяє отримувати рівні бетонні перекриття без тріщин, усадки і дефектів. Крім будівництва балки знайшли застосування в таких галузях як меблева промисловость, транспорт, дизайн. Область застосування двотаврових балок як багатоповерхове, так і малоповерхове будівництво, каркасні й дерев'яні будинки.

Стійка телескопічна 3,5 м

Стійка телескопічна 3,5 м. Для опалубки перекриттів Стійка телескопічна 3,5 м. Застосовується при виробництві опалубки перекриттів в багатоповерховому та малоповерховому будівництві. Стійка телескопічна приймає на себе всю вагу бетонного перекриття. Стійки являють собою висувну трубчасту конструкцію. Висота стійки регулюється "грубо" за допомогою поєднання отворів в обох частинах стійки і фіксуванням висоти за допомогою спеціального фіксатора-пальця. Точне регулювання висоти телескопічних стійок відбувається за рахунок зовнішньої різьбовий муфти. Технологія бетонування за допомогою телескопічних стійок досить проста та не вимагає складних пiдемних механізмів. Все виконується в ручну. Стійки витримую велике навантаження всієї конструкції опалубки, та вагу залитого в опалубку бетону. Стійки застосовуються в комплекті з балкою двотавровую, триногами і виделкою-короною.

Вилка універсальна "корона"

Головка корона для опалубки перекриттів

Головка-корона для опалубки фіксує продольнi двотаврові балки, а так же з'єднує балки в місцях їх перехлеста. Корона кріпиться до телескопічним стійок або опорним лісах і є складовою частиною системи для облаштування опалубки перекриття. Конструкційні особливості головки-корони забезпечують стійкість до деформації nf механічних пошкоджень. Корона, або унівілка виготовляється із сталевого профілю. Вона буває оцинкованої та пофарбованої порошковою фарбою. Важить близько 2 кг. Не дивлячись на свою здавалося б простоту корона-головка дуже важливий елемент опалубки. Адже вона повинна надійно фіксувати двотаврові балки і не дати їм зміститься під навантаженням бетонної суміші. У цьому процесі кожна деталь має значення і впливає на результат. Саме тому так важливо вибрати дійсно якісне і надійне обладнання.

Тринога для стійок опалубки

Тринога для опалубки перекриттів

Призначення триноги для опалубки надійна фіксація телескопічних стійок при проведенні робіт з виробництва опалубки перекриттів. Тринога надійно кріпить стійку і не дає їй зміститься при заливці бетонної суміші в опалубку. Конструкція дозволяє використовувати триногу в умовах обмеженого простору наприклад, в кутах або біля стін. Тринога забезпечена замком який надійно утримує стійки діаметром від 55 мм. до 85 мм. Сама тринога зроблена з якісної сталі і покрита порошковою фарбою для захисту від корозії. Складаний механізм триноги сприяє скороченню витрат на транспортування і зберігання елементів для опалубки перекриття.

Фанера ламінована

Фанера ФОФ вологостійка Терра Систем Опалубнi роботи - це досить складний і відповідальний процес в багатоповерховому будівництві. Від якості проведення залізобетонних робіт безпосередньо залежить якість і безпека всієї будівельної конструкції. Фанера ФОФ представляє звичайну ФСФ фанеру, покриту спеціальної фенолформальдегiдной плівкою. Плівка захищає фанеру від впливу вологи і агресивного середовища. Листи фанери укладається на двотаврові балки які в свою чергу спираються на телескопічні стійки. Після чого з верху заливається бетонний розчин. Опалубочная фанера характеризується здатністю тримати подовжню й поперечнi навантаження і кількістю циклів використання. Наші клієнти можуть купити фанеру для опалубки в Києві, Львові, Одесі. Ми пропонуємо три види такої фанери, з різними технічними характеристиками у різних цінових діапазонах. Наприклад, якщо Вам необхідно залити фундамент під приватний будинок немає сенсу купувати опалубну фанеру яка витримує 25 циклів заливки бетону. Цілком достатньо фанери яка витримує 5, чи 12 циклів. Більш детальну інформацію про фанеру для опалубки можна подивитися в розділі Фанера ламінована.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

фанера ФСФ, ФК, ламінована, опалубка прекритія

 

ДОСТАВКА ДО ОБ'ЄКТА ЗАМОВНИКА

фанера ФК, ФСФ, ФОФ, ламінована, опалубка