Одеса: +380 67 235-79-07        Львiв: +380 67 828-11-42      Київ: +380 67 411-11-75

Двутаврова балка

монтаж балок для опалубкиДвотаврова дерев'яна балка найбільш поширений вид балок в монолітно - каркасному будівництві. Вони мають ще одну назву - ригель для опалубки. Балки для опалубки - це конструкційна частина систем опалубки перекриттів, де двотаврові балки грають роль каркаса, на який настилається палуба (ламінована фанера або багатошарові дерев'яні щити). Завдання балок утримання палуби і розподіл ваги формованого бетонного перекриття.

З чого складається балка для опалубки.

Балка складається з трьох частин. Двох полиць (верхньої та нижньої) й поперечки. Полки пов'язані з поперечиною за допомогою шиповидного з'єднання та клею, що дає дуже міцне з'єднання і не допускає розколювання. Поверхня захищена від атмосфери багатошаровим захисним покриттям по всій довжині балки. Торці можуть мати знімну захист від механічних пошкоджень у вигляді пластикових ковпаків.

Balka Матеріал виготовлення балок.

Основний матеріал балок - дерево. Як правило, це високоякісна деревина хвойних порід. У класичної балці полки зроблені з цільного дерев'яного бруса, а поперечина виготовляється з клеєного бруса з вертикально розміщеним волокон деревини. Деякі виробники виготовляють полиці балок з клеєного бруса, а поперечину з фанери, ОСБ або ДСП. Це знижує собівартість дерев'яних балок, а й впливає на технічні характеристики. 
     В якості клею використовується високоякісні склади на основі меламіну або формальдегіду. Захисне покриття - кілька шарів водостійкої фарби. Для захисту торця використовуєте пластикові або металеві запобіжні ковпаки по всьому торця або тільки по полицям балки.

Розміри балок перекриття.balka dlya opalubki

Висота балкі- 200 мм ± 1 мм;
Ширина полиць - 80 мм ± 0,5 мм;
Товщина полиць - 40 мм;
Товщина поперечки - 27 - 28 мм;
Глибина врізки зуба   - 13 мм;
Довжина балки - від 2,5 до 6 метрів;
Вага балки - 4,4 - 5,9 кг на п.м .;

Застосування двотаврових дерев'яних балок.

У багатоповерховому будівництві:
Бетонні перекриття - як складовий елемент при виробництві опалубки перекриттів; Пристрій нових міжповерхових перекриттів у знову споруджуваних будинках.   Реконструкція та ремонт вже існуючих переритими, заміна дерев'яних перекриттів на бетонні, зведенні мансардних поверхів.

У малоповерховому будівництві:
Міжповерхові перекриття - як елемент облаштування опалубки перекриттів з бетону.
В якості несучих балок при облаштуванні міжповерхових перекриттів в каркасному будівництві.
Як каркас будівлі при будівництві каркасних будинків;
Кроквяна система - як крокв під дах. Балки мають малу вагу і високу міцність.

У дизайні:  
Є і зовсім екзотичне застосування двотаврових балок в дизайні приміщень.

Ціна дерев'яної двотаврової балки.


Ціни на балку для перекриттів коливаються в залежності від виробника, якості балок і коливання сезонних цін.
На сьогоднішній день в роздріб купити двутавровую дерев'яну балку в Києві можна за 160-230 грн.м.п.  
Роздрібна ціна балки перекриття в Одесі буде 170-230 грн.м.п.
Актуальні ціни на даний товар можна дізнатися зв'язавшись з нашими менеджерами.

У нашій компанії можна купити двутавровую балку двох європейських виробників: LANA і EXTRAFORM.

Це два європейські виробники високоякісних балок для опалубки перекриттів. Наші склади знаходяться в трьох містах України тому не виникає проблем з доставкою товару в будь-яку точку України. На складах завжди є основні стандартні розміри. & Nbsp; Актуальні Прайс Лист на дерев'яну балку можна отримати зв'язавшись з нашими менеджерами

Порівняння основних виробників опалубного балки

 sravnenie balok


З таблиці бачимо, що практично всі технічні характеристики однакові у всіх наведених виробників дерев'яних балок. Але не всі. Так балка компанії PERI VT20 і компанії DOKA H20 на 1,3 кг/м. важче ніж опалубочная балка Н20 компанії EXTRAFORM. Така відмінність викликано тим, що в якості поперечини використовується вологостійке ДСП. Щільність ДСП завжди вище ніж у дерева з-за цього і вироби з ДСП набагато важче виробів з дерева. Оскільки установка балок відбувається в ручну, додатковий вага призводить до більш ранньої втоми монтажників, а отже і зниження продуктивності праці. За іншим характеристикам балки однакові тому при виборі постачальника необхідно орієнтуватися на надійність компанії і ціною на балку для опалубкі. Балкі, які ми поставляємо, зарекомендували себе надійним невибагливим інструментом в руках будівельників.